­

 01 header oorlogsmuseum

Met een gedurfd en eigentijds concept laten we de bezoeker van Eyewitness ooggetuige zijn van de Europese geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog. In 13 diorama’s worden met 150 levensechte mannequins en originele attributen verschillende oorlogsscènes uitgebeeld.

De Duitse parachutist August Segel, fictief hoofd- personage van het museum, neemt de bezoeker mee langs de belangrijkste fronten in Europa. Middels brieven naar het thuisfront kunt u zijn verhaal volgen.

Met een indrukwekkende film, foto’s, iPads met achtergrond- informatie en geluidseffecten willen we alle zintuigen prikkelen. De collectie bestaat uit een zeer uitgebreide verzameling van louter originele attributen en uniformen. Eyewitness laat ook een aantal topstukken zien die zelden of nooit aan het publiek zijn getoond.

Kortom: een museum met een verhaal!

logo you tube 150

logo eyewitness
Maastrichterlaan 45, 6191 AB Beek

 

Heerlen

logo werk in uitvoering 125

Nederlands Mijnmuseum  Mijnmuseumpad 2, 6412 EX Heerlen  https://www.nederlandsmijnmuseum.nl/ 

SCHUNCK* Museum  Bongerd 18, 6411 JM Heerlen  http://www.schunck.nl/ 

Savelbergmuseum  Gasthuisstraat 2, 6411 KE Heerlen  http://savelbergklooster.nl/ 

Megapool Graffiti museum  Geleenstraat 21, 6411 HP Heerlen  https://www.facebook.com/megapoolheerlen/ 

Thermenmuseum  Coriovallumstraat 9, 6411 CA Heerlen  http://www.thermenmuseum.nl/ 

Sittard

logo werk in uitvoering 125

Valkenburg

Steenkolenmijn Valkenburg  Daalhemerweg 31, 6301 BJ Valkenburg  https://www.steenkolenmijn.nl/nl/ 

Museum Land van Valkenburg  Grotestraat Centrum 31, 6301 CW Valkenburg  http://www.museumlandvanvalkenburg.nl/ 

Museum Romeinse Katakomben  Plenkertstraat 55, 6301 GL Valkenburg  https://www.katakomben.nl/ 

Vaals

Museum Vaals  Eschberg 7, 6291 NK Vaals  http://www.museumvaals.nl/ 

Aken

logo werk in uitvoering 125

Internationales Zeitungsmuseum Pontstr. 13  52062 Aachen  http://izm.de/ 

Centre Charlemagne Stadsmuseum Katschhof 1 52062 Aachen  http://www.centre-charlemagne.eu/ 

Couven Museum - Haus Monheim  Hühnermarkt 17  52062 Aachen  http://couven-museum.de/ 

Ludwig Forum für Internationale Kunst  Jülicher Straße 97–109  52070 Aachen  http://ludwigforum.de/ 

Suermondt-Ludwig Museum  Wilhelmstrasse 18  52070 Aachen  http://suermondt-ludwig-museum.de/ 

 

 

­